Скандальна історія з Ніжинської школи № 15 не могла оминути перше засідання 18 сесії Ніжинської міської ради сьомого скликання. Нагадаємо, мама 12-річного хлопця, який навчається у даній школі, повідомила кореспондентам із ТСН інформацію про те, що однокласники жорстоко поводяться по відношенню до її сина. Та найбільше в цій історії жінку обурювало те, що адміністрація школи не тільки не бажала вирішувати дану проблему, але і зовсім не реагувала на звернення матері про побиття її сина.

Громада звернулася до начальника управління освіти Крапив'янського Станіслава Миколайовича з проханням звільнити директора школи. Однак він відмітив, що ні він особисто, ні депутатська рада не може задовольнити дане прохання, адже таке рішення приймає виключно управління освіти.

По темі: Скандал у ніжинській школі показали в ТСН

От тільки такі пояснення не вдовольнили депутата Андрія Гомоляко, який раніше працював у даній школі. Він впевнений, що є інші шліхи, за допомогою яких директор може бути звільнений. Його слова підняли шквал емоцій у залі, що заважало продуктивній роботі депутатів. Цікаво те, що в залі засідань крім декількох родичів постраждалої дитини були присутні люди, які ніякого відношення до ЗОШ №15 не мають. Активною громадою, яка захищала інтереси постраждалої сім'ї стали учасники АТО. Чи-то їх обурила дана історія, чи вони мають «зуб» на директора школи, чи може їх просто запросили — ще треба з'ясувати.

Гомоляко попросив мера міста Анатолія Лінника покликати до слова маму постраждалої дитини — пані Андрієць. Без пояснення причини, міський голова оголосив 15-хвилинну перерву. За цей час він відвід депутатів у бік та обговорював з ними деякі питання.291215_shkola

Все ж, після перерви мама, яка бажає встановлення справедливості, отримала слово, та через всплеск емоцій нічого і не могла сказати. Депутати вирішили, що без попереднього розслідування ні звільняти, ні залишати справу без уваги не можна. Тому було прийнято рішення створити спеціальну комісію, яка повинна зайнятися розслідуванням даної справи. Складати дану комісію будуть представники від кожної депутатської фракції.