Увечері 9 листопада по допомогу до поліції звернулася 28-річна мешканка одного із сіл Прилуцького району. Жінка розповіла, що пішла з дому, залишивши через неуважність двері незамкненими. Повернувшись, вона виявила пропажу продуктів: із холодильника зникли 3 кілограми індичатини, 2 кілограми сала та кілограм яблук. Не знайшла потерпіла й куплених минулоріч за 700 гривень черевиків. У ході оперативно-профілактичного відпрацювання правоохоронці встановили, що щасливим випадком скористалася 26-річна односельчанка заявниці. Злодійка не стала заперечувати своєї провини і зізналася у скоєному. Вкрадене взуття повернули власниці, а от харчі не встигли.salo

Ще одна квартирна крадіжка трапилася за два дні у Прилуках. О 16.45 до чергової частини відділу поліції надійшло повідомлення про проникнення сторонньої особи до однієї з квартир багатоповерхового будинку. Поліцейські з’ясували, що зловмисник потрапив до приміщення, підібравши ключ до вхідних дверей і пошкодивши замок внутрішніх. 57-річний постраждалий заявив, що у нього вкрали 10000 гривень та 2500 доларів США.

Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, карається тюрмою на строк від трьох до шести років.

За інформацією Прилуцького ВП Головного управління Національної поліції в Чернігівській області