Рішення «Про тимчасове надання житла» розглянули сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Повідомляє uezd.com.ua.

Однокімнатну квартиру по вулиці Корчагіна в Ніжині тимчасово надають сім'ї Козій, які втратили своє житло внаслідок російських обстрілів. Договір про оренду житла укладуть на один рік з можливістю продовжити термін оренди. Згідно з договором, сім'я орендує житло за 1 грн і буде сплачувати лише за комунальні послуги.

Квартира вже з ремонтом, оскільки її готували для надання анастезіологу Ніжинської лікарні, який зараз виїхав з міста і житлом не користується.

Інші три сім'ї, які також втратили житло внаслідок агресії росії, погодились на компенсацію оренди житла з міського бюджету. Житло вони оберуть самостійно.

Ця компенсація також розрахована на рік. З міського бюджету по програмі «Турбота» на цю компенсацію виділили 72 тис. грн. Щодо цього прийняли відповідне рішення «Про внесення змін до додатку №11 «Міська цільова програма «Турбота» на 2022 рік» до рішення Ніжинської міської ради від 21 грудня 2022 року №6-18/2021 зі змінами, внесеними рішенням Ніжинської міської ради від 11 березня 2022 року №2-21/2022».

Допомога з міського бюджету Ніжина буде надаватись, допоки держава не виплатить компенсацію за зруйноване житло.