Зазвичай на свята кількість викликів «швидкої» значно зростає. Не винятком став і цьогорічний Покровський ярмарок в Ніжині. Про це написали на сайті nizhynnews.

Як повідомляє завідуюча Ніжинським відділенням екстреної швидкої медичної допомоги Ірина Корчева, у суботу 14 жовтня до швидкої надійшло більше 80 викликів.

Бригади по місту виїжджали у більшості випадків до громадян, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, сім громадян було доставлено до травмпункту Ніжинської Центральної Міської Лікарні.

Так, із забійними ранами голови до травмпункту був доставлений 25 річний чоловік, 16 річний юнак із закритою травмою кісток носа, який приймав участь у бійці та 57 річний із рваною раною перенісся. 17 річна дівчина отримала травму правої ноги, 22 річна жінка отримала різану рану лівої долоні, обом жінкам допомога була надана на місці. Також до лікарні були доставлені 40 річний чоловік, який отримав забій носа, 35 річний чоловік, який отримав закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку, 37 річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння середньої тяжкості. 70 річний чоловік з парку ім.Шевченка у стані алкогольного сп’яніння також був доставлений в лікарню, а ще одному 70 річному дідусю, що перебував у стані алкогольного сп’яніння, була надана допомого медпрацівниками на місці.

На цьому, список тих, кому Покрова запам’ятається, не закінчився.

До речі, більшість любителів хильнути зайвого, можливо, навіть не пам’ятатимуть тих, кого вони забезпечували роботою в ці святкові вихідні.