Міський голова Олександр Кодола написав у Facebook:

«На цьому тижні виповнюється один рік, як працює наша команда. За цей час були перемоги і поразки, але кожна наша дія, кожне рішення були спрямовані на користь Ніжина та ніжинців!

Дякую депутатам, заступникам міського голови, управлінням та відділам міської ради, комунальним підприємствам, а також всім службам, які не є структурними підрозділами міської ради, але тісно з нею співпрацюють.

Під час оперативної наради керівники медичних установ прозвітували, що стан захворюваності на ГРВІ та COVID-19 у жовтні зріс у порівнянні з вереснем 2021 року.

За попередній тиждень захворіли 379 осіб, з них 18 – діти (проти 334 осіб та 21 дитини позаминулого тижня).

У Ніжинській територіальній громаді провакциновано 89,1 % населення.Вчергове звернувся до керівників закладів щодо максимальної економії енергоносіїв.

Впродовж цього року у країні відбулося трикратне зростання цін на електроенергію, тому потрібно оптимізувати витрати.

Начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва доручив підготувати пропозиції щодо економії електроенергії вуличного освітлення, адже до кінця року місту потрібні ще 500 тис. гривень. А на наступний рік – до 8 млн. гривень на ці потреби.

Доручення щодо заходів з енергоефективності отримала і начальник управління освіти. Наш енергоменеджер проводить перевірки закладів освіти та інших сфер і надає рекомендації щодо поліпшення енергозаощаджувальних заходів».