Фото з місця подій

Поліція, МЧСівці та занепокоєння – саме так описують ранок 26 жовтня містяни, що переміщалися повз територію Ніжинської міськлікарні.

За свідченнями очевидців, територія огороджена сигнальною стрічкою та всюди розставленні поліцейські. Також на території лікарні чергують пожежники та рятувальники.

Що сталося, журналісти MYNIZHYN.com вирішили дізнатися у Інни Музиченко, начальниці сектору моніторингу ніжинського відділу поліції.

Інна Іванівна розповіла, що зранку 26 жовтня на лінію 102 надійшло повідомлення про виявлення на території, що межує з Ніжинським пологовим будинком, дорослою та дитячою поліклінікою, підозрілого предмету схожого на гранату.

Величезний ступінь небезпечності даної ситуації важко уявити, адже під загрозою не лише люди, що переміщаються цією територією, а й вагітні та діти.

Наразі працівники Ніжинського відділу поліції огородили територію та забезпечують охорону місця події до прибуття вибухотехніків, які мають встановити тип пристрою та знищити його за всіма правилами безпеки.

Зовні граната схожа протипіхотну уламкову ручну гранату дистанційної дії, наступального типу – РГД 5. Основне призначення гранати РГД-5 — ураження особового складу супротивника уламками корпусу. Заряд вибухової речовини — тротил.

Як стало відомо uezd.com.ua граната ззовні схожа на справжню бойову. Тож небезпека є реальною. На місці продовжують роботу надзвичайні служби.