Новий парламент за два місяці своєї роботи вже відзначився кількома пікантними ситуаціями, породженими фото та відео записами про те, що пишуть чи навіть чим займаються народні обранці у сесійній залі

Переписка/провокація Яременка.


Богдан Яременко був обраний як мажоритарник від «Слуги народу» у Києві, а до цього був дипломатом і працював у громадському секторі

У середу сайт «Букви» опублікував знімки переписки з, як зазначається, телефону голови комітету з питань зовнішньої політики Богдана Яременка (фракція «Слуга народу»).

Автори фото стверджують, що депутат просто під час засідання Ради переглядав кілька чатів під назвою «Мережа знайомств Мам…» і «Loveeto».

Далі, як видно зі знімків екрану, Богдан Яременко написав комусь російською: «Умови зустрічі з тобою».

На що ймовірна співрозмовниця відповіла: «Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний — табу. Година — 100 доларів. Дві години — 150. На ніч не лишаюся. Побажання можна».


Нічого особливого, просто депутат від Слуга Народу Богдан Яременко вчора на засіданні Ради домовлявся про зустріч із повією.
У народного обранця є дружина та двоє дітей

Пізніше сам депутат відреагував на публікацію, назвавши її «провокацією».

"Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече, ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли «журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане «листування», — написав він у Facebook.

«Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає. Не варто вірити усьому, що публікують ніби то ЗМІ», — пояснив Богдан Яременко і додав, що «далі буде».

Утім, такі пояснення не задовільнили частину опонентів голови комітету з міжнародних відносин, які тепер у соцмережах запитують про його ставлення до легалізації проституції.

Кива та його «поправляння члену»

Ілля Кива — один з «фронтменів» «Опозиційного блогу — За життя»

А на початку жовтня у схожу ситуацію потрапив депутат від «Опозиційного блоку — За життя» Ілля Кива.

Журналісти заскочили його за пікантною поведінкою також у сесійній залі парламенту.

Спочатку депутат вів переписку з абонентом «Юля конкурс краси Одеса». А після цього почав торкатися своїх геніталій.

Багато хто зробив висновок, що він мастурбував, хоча сам депутат в коментарях журналістам це спростував.

За його словами, насправді він просто «поправив член, підтягнув шкарпетки, подзвонив знайомій дівчині». А відео Ілля Кива назвав «змонтованим».

Сам відеоролик став вірусним у соцмережах. Його прокоментувала навіть колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун. Вона написала у Facebook, що мастурбація — це нормально. Однак не на робочому місці.

«Хочу кохатися» від Криворучкіної

Олена Криворучкіна — «мажоритарниця» з Кривого Рогу, яка представляє «Слугу народу»

У ще один секс-скандал потрапила інша депутат від «Слуги народу» Олена Криворучкіна.

На початку вересня фотографи зафіксували її особисту переписку після прийняття закону про скасування депутатської недоторканості.

Депутатка, яка виграла вибори в Кривому Розі, вирішила повідомити важливу новину абоненту «Коханий».

Вона писала йому: «Я люблю тебе. Сильно, сильно, сильно. Навіть не сподівайся, що розлюбила».

А потім у цій же переписці додала: «Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч. Я на засіданні Верховної Ради».

Ця романтична переписка також викликала бурю емоцій в соцмережах.

Сама народна обраниця пояснила, що переписувалася з коханим під час офіційної перерви.

І додала: «Не заздріть».

Джерело: bbc.com