У 2018-му році в Чернігівській області виділять понад 115 млн. грн. по Державному фонду регіонального розвитку на реалізацію місцевих інфраструктурних проектів, — повідомляє news.anmkt.com.ua

Таку інформацію опублікував портал Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Незважаючи на те, що віце-прем'єр Геннадій Зубко рапортує про істотне збільшення фінансування ГФРР в 2018-му році з 3,5 млрд. до 6 млрд. грн. — фінансування саме чернігівської частини істотно не збільшилася. Так, в 2017-м на область передбачалося фінансування по ДФРР в розмірі 112,5 млн. грн. на 40 проектів, а за фактом вдалося реалізувати лише 34, тобто 85% від запланованого. На ці ідеї конкретно витрачено 102,46 млн. грн.

Проте, навіть і з такими результатами наша область опинилася в п'ятірці найактивніших, що і було відзначено віце-прем'єром. Він повідомив, що в рамках ДФРР в 2017 стартували 790 інвестиційних програм в регіонах України.

На сайті ДФРР опублікований перелік конкурсних заявок з рейтинговими оцінками. Весь список містить 423 найменування, проте найбільш реальні шанси на реалізацію є лише у півсотні з них.

Таке рішення прийняли учасники регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році. Обрані лише 47 з огляду на нинішній ліміт коштів в 115,7 мільйона гривень, повідомляє портал Чернігівської облдержадміністрації.

Серед заявок — ремонт водопровідних систем в Корюківської райлікарні, ремонт 2-го поверху комунальної лікарні в Прилуках, реконструкція пральні в Чернігівському геріатричному пансіонаті, енергоефективні заходи в будівлі Чернігівського драмтеатру та інше.