Старшого державного інспектора одного з відділів митного оформлення Чернігівської митниці затримали за систематичне хабарництво співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр СБУ.
 
«Хабарник налагодив схему поборів за безперешкодне митне оформлення вантажів, які завозили з-за кордону на територію України. Оперативники спецслужби затримали хабарника за місцем проживання під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі 7 тисяч гривень. Раніше правоохоронці задокументували отримання зловмисником ще 5 тисяч гривень хабара», — йдеться в повідомленні.

СБУ на Чернігівщині затримала на хабарі старшого інспектора митниці 01СБУ на Чернігівщині затримала на хабарі старшого інспектора митниці 02СБУ на Чернігівщині затримала на хабарі старшого інспектора митниці 03СБУ на Чернігівщині затримала на хабарі старшого інспектора митниці 04

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. Вирішують питання про оголошення затриманому про підозру.