Стільки малечі, скільки можна побачити на вулицях Ніжина в Міжнародний день захисту дітей, в інші дні та в інших місцях не побачиш. За ручку з батьками, бабусями і дідусями, виховательками дитсадочків, старшими сестрами і братами – всі усміхнені, щасливі. З гумовими кульками, м’якими іграшками, ляльками…

В цей день – все для них: майстер-класи, розважально-ігрові програми, дитячі естафети, конкурси, концерти.

1 червня вулиця Гоголівська і сквер Гоголя у Ніжині перетворилися на одну цілу яскраву казкову галявину, де кожна дитина могла знайти собі заняття до душі.

Привітати дітлахів прийшов Ніжинський міський голова Олександр Кодола. Олександр Михайлович щиро посміхався малечі та з превеликим задоволенням з нею фотографувався. До юних ніжинців у міського голови особливе ставлення: при першій же нагоді він намагається допомогти багатодітним родинам, родинам воїнів АТО, дітям-інвалідам, не відмовляє в посильній допомозі всім, хто звертається. Це, так би мовити, локаційна допомога. Що стосується більш масштабної, – це встановлення у місті дитячих і спортивних майданчиків, сприяння в отриманні спортивного інвентарю.    

Неабиякий ажіотаж на заходах, присвячених Дню захисту дітей, викликали пожежний і поліцейський автомобілі: дітлахам дозволили посидіти за кермом, приміряти елементи форми, помацати справжню поліцейську зброю. Майже всі хлопці цікавилися, чи заряджена зброя.

Спецавтомобілі приваблювали не лише хлопців, але й дівчат. Вони не тільки ставили запитання пожежникам і полісменам, а й із задоволенням приміряли спецамуніцію, намагалися хоч трішки посидіти за кермом машин.  

Концертну програму підготували творчі колективи міського Будинку культури, зразкового аматорського ансамблю бального танцю «Ритм», зразкової аматорської студії «Автограф», Будинку дітей-інвалідів, Будинку дітей та юнацтва, дитячої музичної школи.

Все, як і завжди, було неперевершено! Саме так виглядає щасливе дитинство!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук