Напередодні Нового року співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій нагадують чернігівцям про заборону використання феєрверків на території міста. Аби не перетворилось свято на трагедію, за виконанням заборони будуть слідкувати патрульні поліцейські.

 

Новорічні свята – це час гучного та яскравого святкування. У різних країнах світу у момент, коли в силу вступає новий рік, прийнято запалювати тисячі феєрверків. Це видовище щороку збирає чимало глядачів. Проте ті, хто не має змоги побачити новорічне «фаєршоу» на власні очі, намагаються створити новорічний «Абу-Дабі» вдома на подвір’ї. Такі ігри з піротехнікою часто призводять до не зовсім смішних наслідків. Іноді новорічні свята закінчуються трагедією.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій нагадують, що у Чернігові і досі використання феєрверків під тимчасовою забороною.

Євгеній Дубина, співробітник управління ДСНС в області: «Незважаючи на те, що продаж піротехнічних засобів дозволяється у спеціалізованих магазинах, проте ще у серпні 2014 року рішенням виконкому було тимчасово заборонено використання піротехніки. Контроль за дотриманням цього рішення здійснюють патрульні ГУНП».

Якщо ви вже вирішили влаштувати свято феєрверку за межами міста, то варто пам’ятати про правила поводження із піротехнічними засобами. Купувати піротехніку слід у спеціалізованих магазинах, які мають дозвіл та ліцензію на реалізацію феєрверків.

«Сівер-центр»