Як вже повідомлямось Прем’єр-міністр Володимир Гройсман порекомендував заступнику голови Чернігівської ОДА Леоніду Сахневичу написати заяву на звільнення бо той неуважно його слухав на засіданні. І хоча чиновник і додепер працює на посаді, з конфіденційних джерел стало відомо, що Володимир Гройсман дав доручення голові Чернігівської ОДА звільнити Леоніда Сахневича до 12 вересня 2017 року.

L-3-e1485187056550

Нагадаємо, інцидент стався в ході всеукраїнської селекторної наради щодо підготовки до нового навчального року у місті Дніпро.

Спершу Гройсман закликав голів облдержадміністрацій та мерів міст взяти участь у серпневих конференціях освітян і пообіцяв особисто прийти на таку конференцію, а потім перейшов до питань підготовки кадрів у галузях національної економіки та питань бізнес-клімату в Україні.

Під час промови він раптово попросив вивести на екран Чернігів та звернувся до представника Чернігівської ОДА, Леоніда Сахневич, з проханням повторити те, що сказав останнє.

“Ви неуважно слухали, що сказав прем’єр-міністр, прем’єр-міністр говорив про національну економіку. Я думаю, що вам треба прийняти рішення і знайти собі іншу роботу”, – сказав Гройсман.

Наразі ймовірним претендентом на місце Леоніда Сахневича називають начальника фінансового управління Чернігівської ОДА Валерія Дудка.

Сюжет телеканала 2+2 про епопею зі звільнення Сахневича