Поліцейські сектору річкової поліції Чернігівського відділу поліції затримали в Чернігівському районі браконьєра, який завдав рибному господарству України збитків на 4 тисячі гривень.580624a74e051

Про це повідомляє Поліція Чернігівщини, інформує Garmata.tv.

Під час рейду водними об’єктами Чернігівського району поліцейські разом із працівниками Чернігіврибоохорони помітили на затоці річки Десна поблизу с. Золотинка рибалку, який щось витягував з води. Дочекавшись, доки він вийде на берег, правоохоронці підійшли ближче і виявили у рибалки мішок з живою рибою та дві порожеві сітки.

Улов браконьєра становив близько півсотні рибин, переважно пліток і линів. Всього за підрахунками правоохоронців збиток рибному господарству держави складає близько 4 тисяч гривень.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Рибу та незаконне знаряддя лову вилучено. Триває досудове розслідування.