В Ніжині в місцевій музичній школі відбулося урочисте засідання з нагоди Дня підприємця. Учасникам свята надіслав привітання народний депутат України, представник Ніжина у Парламенті, Олександр Кодола.

“Підприємці найбільш ініціативні, енергійні і соціально відповідальні люди нашої суспільства. Це люди, які своєю працею й активною життєвою позицією прагнуть досягти змін не тільки в економіці, але й суспільстві та державі. Люди, хто створює робочі місця, наповнює державний бюджет, запроваджує інновації, і змушує владу робити реформи. Саме від вашої щоденної праці, шановні друзі, залежить відновлення української економіки. Ви рушійна сила модернізації нашої країни”, — з таким словами народний депутат України Олександр Кодола звернувся до представників сфери бізнесу міста Ніжина. Зачитала вітання від депутата його помічник голова  Ліги “Ділова жінка” Тамара Стратілат.

У своєму вітальному слові депутат подякував усім, хто кожен на своєму місці зміцнює економіку України, хто не опустив руки, а з оптимізмом дивиться в майбутнє і робить все можливе для розвитку України у всіх сферах суспільного життя.

“Хочу міцно потиснути руку і сказати слова вдячності усім представникам бізнесу, які започаткували і підтримали численні ініціативи з допомоги нашим військовим, підтримують вимушених переселенців, і тих, хто сьогодні зі зброєю в руках на передовій боронить нашу свободу", —  наголосив депутат.

З нагоди свята за дорученням народного депутата Тамара Стратілат виконала почесну місію і  привітала чарівну жінку,  знаного далеко за межами нашої Чернігівщини підприємця, депутата Чернігівської обласної ради, відомого мецената, людину з активною життєвою позицією, великого патріота України — Наталію Миколаївну Копицю з високою державною відзнакою — Грамотою Верховної Ради України, якою Наталія Михайлівна була нагороджена за заслуги перед українським народом. Подання на нагородження Наталії Копиці Грамотою Верховної Ради Україн вніс народний депутат Олександр Кодола. Тамара Стратілат вручила цю нагороду за дорученням народного депутата, який в цей час перебував на сесії Верховної Ради України.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли