18 серпня Ровчак – Степанівка пишно відзначили черговий день села. Для громади підготували чудову концертну програму, батути,  смачні частування, цікаву лотерею.  В цей святковий день вся громада поєдналась в одну велику дружню родину, яка відзначала спільне сімейне свято.

Розділити радість свята приїхали поважні гості: представники районної адміністрації, голови сусідніх сіл, меценати. Не залишилось свято й без уваги народного депутата України  Олександра Кодоли. Привітати Ровчак – Степанівку за дорученням Олександра Михайловича завітала помічник народного депутата Тамара Стратілат.

«Від імені народного депутата Олександра Кодоли щиро вітаю Вас із цим чудовим святом —  Днем села! Для народного депутата кожне село, його мешканці вже давно стали  рідними.  Олександр Михайлович завжди приймає активну участь у підтримці та розвитку наших сіл. Здійснює вагомий внесок  у розвиток шкіл, медицини, культури. Маємо сподівання, що наша подальша співпраця буде успішною, приведе до подальшого розвитку та процвітання села Ровчак – Степанівка», — такими словами привітала сільчан Тамара Стратілат.

Протягом  святкування громада дякувала Олександру Кодолі за облаштування компьютерного класу, встановлення дитячого майданчика постійну підтримку та участь у розвитку їх села.  

День народження Ровчак-Степанівки пройшов неймовірно яскраво та радісно. Люди різного віку прийшли до місцевого будинку культури для загального святкування, це було дійсно свято єднання. Одна велика Рочак-Степанівська родина відзначила чергову яскраву річницю, як наповнила радістю та зігріла серця всіх жителів та гостей села.