Прийняттям Закону про деокупацію Україна визначає свою позицію щодо війни на Сході країни... Закон став черговим кроком до увиразнення міжнародно-правової відповідальності Кремля за їх загарбання українських земель ті захоплення українського населення. Про це заявив народний депутат України, керівник Чернігівської обласної організації Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»  Олександр Кодола.

Вирішити проблему віни на Сході мало б стати рішення ООН про введення миротворчого контингенту. Фракція «НАРОДНОГО ФРОНТУ», підтримала законопроект № 7163 з позиції захисту прав та інтересів України в ході ймовірної миротворчої операції ООН на Донбасі.

Зокрема «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у цьому питанні стоїть на трьох принципових вимогах:

Ані Росія, ані афілійовані з нею держави (наприклад, Білорусь) не будуть миротворцями в Україні, бо Росія – агресор, тепер це закріплено у законі. Миротворча операція на Донбасі неможлива без виведення російських військ та терористичних угрупувань.

Умови, викладені в російському проекті відповідної резолюції Радбезу ООН – це неприпустимий нонсенс.

Без українського Парламенту жодне рішення про будь-яких «миротворців» на території України ухвалене не буде. Це вимога Конституції і позиція «НАРОДНОГО ФРОНТУ».

«Рішення Ради Безпеки ООН про введення до окупованих районів Донбасу миротворців ООН  повинно бути «на умовах України і з чітким мандатом. Миротворча місія ООН має контролювати всю територію ОРДЛО і забезпечити виведення російських військ та найманців, та відновлення контролю українських прикордонників над україно-російським кордоном, така позиція нашої фракції і ми будемо добиватися цього усіма можливими дипломатичними способами», — наголосив Олександр Кодола.

Прес-служба Чернігівської обласної організації  Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»