Під час чергової робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола побував на об’єкті, якому приділяє особливу увагу. Це плавальний басейн НВК «Престиж» (гімназія №16), де сьогодні триває реконструкція. Два роки тому Олександр Кодола підтримав ініціативу педагогічного колективу школи та громади міста і залучив для реалізації проекту з ремонту басейну гімназії, що декілька років простояв у неробочому стані, перші 4,5 мільйона гривень з фонду соціально-економічного розвитку.

Цей об’єкт один з найбільших за сумою залучених народним депутатом коштів, на сьогодні витрати склали понад 5 мільйонів гривен. Виконують роботи з реконструкції будівельники компанії «Укрсівербуд», яка долучилася до цього проекту минулого року, змінивши недобросовісну компанію, що виграла конкурс у 2016 році, але майже нічого не зробила. Втім на сьогодні роботи активно проводяться, і будівельники ставлять собі за мету закінчити їх вже цього року.

«Залучення мільйонів гривень на реконструкцію такого важливого соціального об’єкту в Ніжині, як басейн, – це велика відповідальність, яку наша команда взяла перед громадою міста.  Адже ми це робимо заради нашого майбутнього, заради дітей. Тому я особисто слідкую за тим, як відбувається реконструкція, як тривають роботи, і організаційно допомагаю у разі потреби. Для мене дуже важливо, щоб роботи були виконані вчасно і якісно. Я вважаю, що відновлений басейн — це наш вклад в розвиток Ніжина. Я завжди повторюю, що найкращі інвестиції у майбутнє — це інвестиції у наших дітей. Тож вважайте це моєю інвестицією», -  розповів Олександр Кодола, після відвідин басейну.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли