Про це свідчать дані (с.4) соціологічного опитування Центру Разумкова, передає Новинарня.

За даними ТЕКСТів, Центр Разумкова належить до кількох справжніх, гідних довіри соціологічних центрів на тлі безлічі псевдосоціологів.

У Порошенка рейтинг найвищий, однак теоретична похибка становить 2.3%, що менше за різницю між ним, Тимошенко та Гриценком.

За чинного президента України Петра Порошенка на президентських виборах готові проголосувати в першому турі 10,3% українців, лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко підтримали б 9,5% і лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка — 8,9%.

Лідер партії «За життя» Вадим Рабинович отримав би 8,1% електоральної підтримки, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко — 7,8%.

За лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка готові віддати свій голос 5,8% учасників виборів, мера Львова Андрія Садового — 4,4%, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана — 3,4%, лідера партії ВО «Свобода» Олега Тягнибока — 2,9%, народного депутата України Надію Савченко — 2,4%, лідера суспільно-політичного руху «ДІЯ», народного депутата України Дмитра Яроша — 2,1%, мера Києва Віталія Кличка — 1,9%, лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка — 1,8%, лідера КПУ (заборонена в Україні) Петра Симоненка — 1%.

17% не визначилися, що робить результати теоретичних виборів ще більш непередбачуваними.

Дослідження проведено з 21 до 26 квітня 2017 року.

Опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

texty.org.ua