Парламентаріям надали додаткову роботу.rada_0_32_650x410

Рада визначила 25 депутатів у комітети
Верховна Рада у вівторок, 14 березня, визначила 25 депутатів, які потрапили в парламент не відразу після виборів, в комітети.

В комітет з питань бюджету увійшли Дмитро Білоцерківець (фракція «Блок Петра Порошенко»), Олександр Дубіль ("Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»), Георгій Непарашвілі («Народний фронт») і Максим Микитась (позафракційний).

В антикорупційний комітет увійшли Андрій Немировський і Тетяна Ричкова (обидва — БПП), а також Юрій Буглак (позафракційний).

В комітет з питань свободи слова увійшли Владислав Севрюков і Григорій Шверк (обидва — БПП), а також Федір Бендюженко (НФ).

В регламентний комітет увійшли: Владислав Данілін (НФ) і Сергій Шахов (група «Воля народу»).

В комітет з питань законодавчого забезпечення і правоохоронної діяльності увійшли: Валерій Карпунцов та Максим Саврасов (обидва — БПП).

Членом комітету з питань охорони здоров'я обрано Сергія Мальничук («Воля народу»), комітету з питань національної безпеки і оборони — Олександр Бригинець (БПП), комітету з питань транспорту — Вадим Пидберезняк (НФ), комітету з питань європейської інтеграції — Оксана Білозір (БПП).

Крім того, Ярослав Едаков (НФ) став членом комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, Олег Великін (БПП) — комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Руслан Богдан («Батьківщина») — комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Юрій Одарченко («Батьківщина») — комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, а Тетяна Юзькова (Радикальна партія Олега Ляшка) — комітету з питань правової політики та правосуддя.

Також в комітет з питань науки і освіти обрано Ірина Констанкевич (позафракційна), а в комітет з питань економічної політики — Віктор Шевченко (позафракційний).

За матеріалами «Українські новини»