У РФ нібито перевіряли пункт пропуску на наявність вибухівки.gr_25.06.12_senkovka

Російські прикордонники відновили пропуск громадян через пункт «Нові Юрковичі» (з українського боку — КП «Сеньківка», Чернігівська область) ввечері в четвер, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомив в ефірі 112 Україна помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Учора протягом дня ми відстежували ситуацію. Спочатку російська прикордонна служба повідомила нам, що з 12:45 вони припиняють пропуск осіб і транспортних засобів без пояснення причини. Протягом дня ми отримували інформацію від жителів, які перетинали кордон, про те, що перед російським пунктом пропуску стоїть патрульний пост, і вони перенаправляють людей на інші пункти пропуску. Пояснюють це тим, що нібито в Україні війська підняли за сигналом бойової готовності. Але близько 18:30 ми отримали факс від російської служби, з 19:00 вони відновлюють пропуск в обидва боки на пункті пропуску „Нові Юрковичі“ і пояснювали зупинку тим, що перевіряли пункт пропуску на наявність вибухових пристроїв», — розповів Слободян.

 

Він додав, що вчора о 19:00 пункт пропуску «Сеньківка» запрацював у повному обсязі. «Сьогодні вранці він також працює», — повідомив помічник голови ДПСУ.