Команда народного депутата України Олександра Кодоли привітала з 110-річним ювілеєм один із найповажніших медичних навчальних закладів України — Ніжинський медичний коледж.

Від імені народного депутата Олександра Кодоли його привітання зачитала помічник-консультант Тамара Стратілат.

“Шановні викладачі, студенти, випускники різних поколінь Ніжинського медичного коледжу, вітаю вас із 110 річним ювілеєм з часу заснування одного з найкращих та найшанованіших медичних коледжів не тільки нашої  Чернігівщини, а й усієї України.

Сто десять років це —  поважний вік. Більш ніж століття ознаменовано творчою працею педагогічного колективу багатьох поколінь в підготовці висококваліфікованих медичних кадрів для України і країн далеко за її межами.

Дорогі друзі, з Ніжинським медичним коледжем нас об’єднують тісні дружні контакти. Минулого року за сприяння нашої команди в актовому залі училища було замінено стільці. Цього річ ми відгукнулися на прохання керівництва і допомогли у виділенні коштів на ремонт санітарних приміщень одного з корпусів коледжу, на що передбачено чверть мільйона гривень. Роботи вже розпочалися. Переконаний, що взаємодопомога — це гарне підґрунтя міцної дружби.

Шановні педагоги. Завдяки Вам, Вашій педагогічній майстерності, мудрості і терпінню відбувається професійне становлення медичних працівників. Сьогодні у період реформування медичної галузі в Україні  саме рівень освіти і професійної підготовки фахівців багато в чому визначає їх успіх в житті, і в цілому — динамічний розвиток і конкурентоспроможність усієї сфери охорони здоров'я в нашій країні.

Дорогі студенти, від усього серця бажаю вам розвитку, розширення меж професійної майстерності, цікавих та плідних ідей, далекосяжних планів та їх успішної реалізації, нових звершень у праці та навчанні, наснаги, енергії, оптимізму та благополучя. Нехай роки, проведені в стінах вашого навчального закладу завжди згадуються з теплом та вдячністю!

Тож бажаю усім Вам і надалі залишатися вірними спадкоємцями легендарних традицій милосердя та гуманізму і водночас, тримати руку на пульсі наукового процесу та новітніх медичних технологій. Нехай Ваша самовіддана праця, добро, зроблене з душею та натхненням повертається до Вас сторицею, адже кожного дня Ви покликані рятувати життя, допомагати ступити на шлях одужання, лікувати не тільки фізичні недуги, а й дарувати надію і вселяти віру. Миру Вам, душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя Вашим родинам.

Бажаю усім успіхів та віри в себе! Зі святом!”

Також Тамара Стратілат вручила за дорученням Олександра Кодоли його подяки керівникам коледжу.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

фото з сайту Ніжинської РДА