На Чернігівщині продовжуються святкування Днів сіл. Минулого тижня свято відбулося у селі Журавка Варвинського району.  Традиційно долучилися до вітань хліборобам і представники команди народного депутата України Олександра Кодоли. На запрошення громади села на святі побувала помічник народного депутата Тамара Стратілат.

20170822_100553

У Журавці Тамара Стратілат взяла участь у відкритті сучасного спортивного майданчика, який було встановлено за сприяння Олександра Кодоли, кошти на майданчик були виділені на прохання громади  з так званого “депутатського” фонду соціально-економічного розвитку. Від Імені депутата Тамара Стратілат привітала журавчан зі святом села і побажала, щоб сільська молодь ставала активнішою, адже без цього розвиток Журавки неможливий.

20170825_173246 (1)

А у Ольшані Ічнянського району помічник народного депутата стала дорогим гостем на святі місцевого дитячого садочку, який відзначав річницю свого відкриття. Тамара Стратілат від імені депутата привітала із працівників дитсадка та гостей зі святом і вручила завідувачу садочка  подарунковий сертифікат на придбання комп’ютерної техніки, а діткам — українські ляльки-оберіги.

 

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли