Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області виніс вирок місцевій жительці, яка розміщувала антиукраїнські матеріали в російських соцмережах. Про це повідомяє gorod.cn.ua.

gr_14.05.2016_sepa22
У 2014 році жінка переїхала з тимчасово окупованих територій до родичів і, маючи статус переселенки, отримувала соціальні виплати від української держави. У той же час вона через соціальну мережу продовжувала регулярно підтримувати зв'язки з представниками незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР / ЛНР».

Терористи надсилали агітаторки матеріали пропагандистського характеру, що містять заклики до активної оборони самопроголошених «ДНР / ЛНР» і «Новоросії», опору діям підрозділів Збройних Сил України та українських добровольчих батальйонів. Антиукраїнські «агітки» зловмисниця викладала в створені нею групи в російських соціальних мережах. Співробітниками СБУ викрили союзницю терористів в квітні 2016 року.

Вироком суду сепаратистка визнана винною в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років із встановленням іспитового терміну — 2 роки.