Масштабний проект народного депутата України Олександра Кодоли по встановленню дитячих та спортивних майданчиків впевнено набирає обертів!

Цього разу на карті Носівки з`являться чергові цікаві об`єкти, на які дуже чекає громада. А це значить, що діти невдовзі матимуть можливість з користю проводити час на свіжому повітрі та гратися на новеньких сучасних майданчиках.

Вже встановлений інклюзивний дитячий майданчик у місцевому парку  поряд зі ЗОШ №1, конструкція якого враховує потреби дітей з особливими потребами. Роботи по встановленню спортивно-ігрового майданчика на вул. Центральній знаходяться в активній фазі. А на вул. Кобизькій Шлях вже незабаром розпочнуться роботи по будівництву та облаштуванню ігрового містечка.

«Я продовжую залучати кошти на розвиток свого  виборчого округу та реалізовувати затребувані громадами проекти. І встановлення дитячих та спортивних майданчиків — один із таких напрямків. Це в першу чергу турбота про якісне та корисне дозвілля дітей, про їх розвиток. Діти повинні відчувати турботу та увагу дорослих. І тільки від нас залежить, яким буде їх дитинство і ким вони виростуть. Найкращі інвестиції в майбутнє — це інвестиції в наших дітей», — підкреслив Олександр Кодола.

Окрім того в носівці продовжується реалізація інфраструктурно проекту Олександра Кодоли щодо використання енергозберігаючих технологій. В місті почався монтаж так званого “сонячного дерева”, архітектурного об’єкта з сонячними панелями, ліхтарями, можливістю підзарядки гаджетів та Wi-Fi марштрутизатором, який прикрасить вул. Центральну Носівки.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли