Про це заявив народний депутат України Олександр Кодола, коментуючи порядок денний наступної пленарної сесії Верховної Ради.

«Наступний парламентський тиждень ми почнемо з подолання постанови, яка не дозволяє спікеру підписати закон про деокупацію», — представник фракції «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Олександр Кодола в коментарі одному з видань Чернігівщини.

Він пояснив, що у  п’ятницю 19 січня, коли вже закривалась сесія, було зареєстровано постанову за підписом депутатів “Опоблоку”, яка зупинила — це так використали Регламент — підписання спікером Парламенту проголосованого напередодні законопроекту про деокупацію.

«Наступний пленарний тиждень ми в першу чергу розпочнемо того, що провалимо постанову “Опоблоку”, представники якого хочуть стримати законопроект, яким Росія визначається як країна-агресор”, — підкреслив депутат.

За словами Олександра Кодоли, ця ситуація викликана тим, що існує норма Регламенту, коли народні депутати можуть зареєструвати постанову про скасування голосування за законопроект. І поки Верховна Рада не розгляне цю постанову, спікер парламенту не може підписати закон і надіслати його на підпис Президенту. Відповідно, початок дії закону відтягується.

Прес-служба Чернігівської обласної організації  Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»