Принципово відстоюючи свою правову позицію, Ніжинською місцевою прокуратурою в суді доведено винуватість начальника одного з відділів Козелецької районної державної адміністрації у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією.

У суді прокурором доведено, що посадовець, перебуваючи на посаді начальника відділу районної державної адміністрації, будучи державним службовцем та суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, під час припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, несвоєчасно, без поважних причин, подав шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 175-6 КУпАП.

Судом на посадову особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн).

Ніжинська місцева прокуратура