6-9 жовтня

вул. М.Гоголя

з 09.00   «Містечко  майстрів». Проведення майстер-класів.

 

6 жовтня

Спортивні заходи:                                   

Стадіон «Спартак»   

14.00-17.00 Чемпіонат міста з легкої атлетики серед ЗОШ міста.31082016_yarmarok

 

7 жовтня

з 15.00    Відбірковий тур студентського фестивалю-конкурсу

музичної творчості «Сесія-2016»

 

Спортивні заходи:                                   

Стадіон «Спартак»   

17.00-19.00 Фінальний тур чемпіонату міста з футболу.

 

8 жовтня

Площа Івана Франка

10.00  Урочисте відкриття Ніжинського «Покровського ярмарку-2016».

11.30 Концертна програма молодіжного хору «Світич» Ніжинського

державного університету ім. М.Гоголя

 

12.00 — 14-00 Концертна програма фольклорних колективів.

 

14.00-16-00 Фестиваль історичної реконструкції.

 

16-00-18-00 Концертна програма рок-гуртів.

 

18.00-20-00 Концертна програма Черкаського народного хору.

 

20.00 Фінальна частина студентського фестивалю-конкурсу музичної творчості «Сесія-2016».

 

21.00-23.00 Святковий концерт.

 

Спортивні заходи:   

Гімназія № 16

10.00-16.00 Кубок міста з боксу серед юнаків.

 

 

ДЮСШ з шахів( ЗОШ №15)

12.00-16.00 Командний чемпіонат міста з шахів.

 

Спортивний зал «Прилуцька, 156»

10.00-16.00 Кубок міста з волейболу серед дівчат 2000 р. н.

 

Стадіон «Спартак»   

10.00-11.00 Фінал чемпіонату міста з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дітей.

11.00-12.00  Фінал кубку міста  з футболу серед учнів 9-11 класів.  

 

Майданчик  біля управління праці та соціального захисту населення

11.30-15-00 Концертно-розважальна програма творчих колективів міста та області.

 

Майданчик  біля Кафедрального собору Всіх Святих

11.30-14-00 Фестиваль «Національної кухні».

 

Майданчик  по вулиці Батюка (магазин «Фора»)

11.30-15-00 Концертно-розважальна програма творчих колективів міста та області.

 

Сквер ім. М.Гоголя

11.00 Концертна програма духового оркестру «Ніжинські сурми» Ніжинської дитячої музичної школи.

 

Сквер ім. Б.Хмельницького

з 8-00 «Козацький куліш».

 

Подвір’я історичного відділу краєзнавчого музею ім. Спаського І.Г.

11.00-18.00 Історична реконструкція майстерні гончара, історичної кузні, лучного тиру, виготовлення борошна на ручних жорновах.

 

Пл. І.Франка, автопарковка біля будівлі міськвиконкому

з 8.00 Виставка продукції підприємств та місцевих виробників.

 

Вулиця М.Гоголя

з 8.00 «Містечко  майстрів». Проведення майстер-класів.

 

Вулиця Я. Батюка 

з 8.00   Виставка-продаж товарів промислових підприємств.

Вулиця Московська 

з 8.00   Виставка-продаж товарів промислових підприємств.                                                                             

Вулиця Т. Шевченка (біля ощадбанку), Парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка

з 8.00   Розважальні атракціони.

 

Вулиця Набережна

з 8-00 «Шашличок»