За сприяння народного депутата України Олександра Кодоли у м. Ніжині з`явився професійний вуличний боксерський ринг. Його урочитсте відкриття відбулось 5 листопада на міському стадіоні «Спартак».

В урочистому відкритті нового спортивного об’єкту взяли участь народний депутат Олександр Кодола, міський голова Ніжина Анатолій Лінник, представники спортивної громадськості міста, відомий український професійний боксер ніжинець Петро Іванов, юні боксери.

Цей олімпійський ринг  - унікальний та єдиний в Україні в такому вигляді. Він став черговим об`єктом в рамках проекту розвитку спортивної інфраструктури м. Ніжина, ініціатором якого є  команда Олександра Кодоли.

Відкриття цього боксерського рингу започаткує нові спортивні традиції для жителів Ніжина, які небайдужі до активного способу життя. Адже це стане чудовою передумовою для проведення професійних тренувань, організації обласних або загальноукраїнських змагань та встановлення високих спортивних рекордів.

«Професійний боксерський ринг  - це далеко не останній проект, яким ми хочемо порадувати мешканців Ніжина. Попереду у нашої команди – багато ідей та планів, втілення яких стане запорукою зміцнення спортивних традицій. Адже для розвитку спорту і для пропаганди здорового способу життя потрібна відповідна інфраструктура. І ми постійно працюємо  у цьому напрямку!

Вже невдовзі ми плануємо відкриття сучасного спортивного містечка і не збираємося зупинятися на досягнутому. Наша спільна мета – зробити Ніжин по-справжньому спортивним містом, який би став гідним прикладом для наслідування серед інших міст України.

Саме тому я переконаний, що наш проект «Спортивний Ніжин – здорова нація» стане не тільки запорукою  активізації способу життя, а і становлення майбутніх чемпіонів, які прославлятимуть Ніжин своїми спортивними досягненнями на світовій спортивній арені», — зазначив народний депутат України Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли