Історія, яка відбулась у Ніжинській ЗОШ №15 стала не тільки регіонально відомою, а й почута по всій Україні. А все завдяки тому, що розповідь про побиття хлопчика із шостого класу потрапила на телебачення.

На сесії міської ради, яка розпочалась 22 листопада, дане питання не було проігноровано. У залі засідань відбувся скандал серед депутатів, який був спровокований вчителем даної школи Гомоляко Андрієм Олексійовичем. Він як депутат міської ради заявив про те, що був свідком багатьох порушень у школі, деякі з них стосуються фінанслвих махінацій. Директора  школи разом з педагогічним колективом він звинуватив у корупції, а саме розділенні круглих сум просто посеред класу.

Звісно, директор школи Павлюченко Тетяна Миколаївна не могла проігнорувати такі слова у свій бік та бік школи, тому прийшла на чергову сесію міської ради 24 листопада. Жінка прийшла до зали засідань не з пустими руками, а доказами того, що всі сказані слова попередньо були неправдивими.

Доказами стали заяви та звернення, які доводили те, що побиття Андрієць Богдана — наклеп. Більше того, директор спростувала інормацію, яка була надана телеканалу «1+1», а саме те, що минулого тидня на учня напали однокласники посеред уроку. Більше того, у випуску пролунала інформація про те, що хтось із класу підбіг до прибиральниці школи, яка і є мамою Богдана, та покликали її розбороняти дітей. Та виявилось, що мама Андрієць Богдана не працює в школі ще з липня, тому це було просто неможливо. Крім того, вчителі заперечують подібні ситуації під час навчального процесу.

Всі надані факти будуть перевірятися спеціальною комісією, яку напередодні створили у міській раді. На сьогоднішні день уже обрано голову комісії — ним став Володимир Король. Депутат міської ради є викладачем Ніжинського державного університету ум. М.Гоголя, викладає курси з психології, а головне — «Конфліктологію».

Сюжет із Ніжинського телебачення