«Українці — нація переможців» — спортивні ніжинці продовжують доводити це на всіх фронтах!

Ніжинка — Чемпіонка світу з дзюдо та самбо Наталя Чистякова стала бронзовою призеркою у Грузії Grand Slam серед дорослих.

Боксер Петро Іванов став володарем титулу IBF International в Німеччині.

На одному з етапів кубку світу з ракетомодельного спорту ніжинці здобули одне золото, 2 срібла та бронзу.

Матчева зустріч з боксу, ніжинцям принесла три золоті і три срібні медалі.

Цьому передувала грунтовна і системна робота з розвитку спорту в Ніжині. Практично в кожному мікрорайоні міста встановлені сучасні спорт майданчики. У парку Шевченка минулоріч відкрили найбільший в області майданчик для воркауту, та скейт парк із суцільною рампою. В одному з навчальних закладів є сучасний басейн для усіх дітлахів міста. Успішно діють спортивні школи та спорт клуби.

Стадіон «Спартак» оснащений сучасними біговими доріжками, та трибунами. Тут є критий боксерський ринг, та футбольні міні поля зі штучним покриттям. Та просто зараз встановлюються новенькі тренажери в рамках програми «Активні парки». А в одному зі спортивних комплексів міста є можливість професійно займатися великим тенісом.

До речі, саме цей інтелектуальний вид спорту зараз активно освоює і міський голова Ніжина Олександр Кодола. Бо сьогодні, як ніколи, всі ми маємо бути загартованими сильними і витривалими.

В цей складний час, кожна перемога важлива на усіх фронтах, переконаний очільник Ніжина!

Yulia Shkurat

ТЕЛЕКАНАЛ ТІМ