Сучасна людина не уявляє свого життя без світла у квартирі, водопостачання та водовідведення, тепла і  газопостачання. Без кропіткої праці комунальників, будь яка країна швидко перетвориться на руїну. Ця важлива робота часто залишається недооціненою і непомітною. Та варто усім працівникам комунальної сфери хоча б на день забути про свої обов’язки, почнеться хаос. Щорічно, у третю неділю березня, українці мають змогу привітати усіх працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з професійним святом.

У Ніжині працівників ЖКГ вітали святковим концертом, вручали їм грамоти та відзнаки, говорили теплі та щирі слова. Міський голова Анатолій Лінник нагадав, як змінилася ситуація з побутовим обслуговуванням населення та діяльністю профільних комунальних установ за останні роки: «місто почало закуповувати нову техніку, модернізувати комунальну сферу, збільшувати заробітну плату працівникам комунальних установ…Так, дійсно, ще купа проблем. Але ми маємо динаміку змін, що найважливіше…Ми намагаємося, в умовах обмеженого фінансування, забезпечити усі напрямки. В цьому велика заслуга як працівників комунальних установ, міської влади, так і народного депутата України Олександра Кодоли, який в значній мірі долучається до вирішення питань, в тому числі і комунальної сфери. Спільними зусиллями ми досягнемо успіху».

Від Олександра Кодоли, комунальників привітала його помічник-консультант Тамара Стратілат, вручивши подяки та висловивши вітальні слова. До слова, Олександр Кодола заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Тому має до цього професійного свята безпосередній стосунок.