Масштабний проект народного депутата України Олександра Кодоли по встановленню дитячих та спортивних майданчиків впевнено набирає обертів!

Днями в селах Савинці та Горобіївка Срібнянського району були  встановлені сучасні дитячі майданчики. А офіційно відкрити та перевірити їх прибув і сам ідейний натхненник проекту. Олександр Кодола не тільки потренувався з дітьми та зробив зарядку на майданчиках, а і щиро поспілкувався з присутніми мешканцями.

Встановлення дитячих та спортивних майданчиків – це черговий крок народного депутата України Олександра Кодоли, зроблений для створення комфортного дозвілля наймолодших мешканців округу. Такий сучасний ігровий простір —  це комфортна та безпечна платформа для веселого дозвілля та активного розвитку дітей. Перебуваючи тут, діти зможуть вчитися взаємодіяти з однолітками, знайомитися, спілкуватися та з максимальною користю проводити вільний час.

Слід зазначити, що програма по встановленню дитячих та спортивних майданчиків була започаткована Олександром Кодолою на початку його депутатської каденції ще 4 роки тому. З того часу цей масштабний проект впевнено набирає обертів та продовжує радувати мешканців Срібнянщини. До речі, всього у Срібнянському районі вже встановлено 15 дитячих та спортивних майданчиків. Кошти на придбання та встановлення майданчиків виділяються за ініціативи народного депутата із державної субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів. Варто зазначити, що для мешканців села Савинці за сприяння Олександра Кодоли також було придбане обладнання для системи водопостачання вартістю 80 тисяч гривень.

«Я буду продовжувати залучати кошти на розвиток свого  виборчого округу та втілювати в життя актуальні для громади проекти. І встановлення дитячих та спортивних майданчиків є одним із таких важливих напрямків, адже якісне та корисне дозвілля дітей – запорука їх щасливого дитинства», — переконаний Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли