В Ніжині відбулось яскраве свято «Гордість району». До урочистостей долучилися народний депутат України Олександр Кодола та його колеги-парламентарі з Латвії, серед яких Айнарс Межуліс та Алдіс Адамовічс.

Свято було присвячене талановитим та активним особистостям та колективам, які своєю кропіткою працею створюють історію Ніжинського краю та залишають свої імена на її золотих сторінках. Такі люди мотивують оточуючих до дій та надихають на важливі звершення. Вони мають унікальний досвід, з якого хочеться брати приклад. Їх відданість обраній справі формує майбутнє, створює і розвиває успішну громаду і успішну Україну.

Під час урочистостей Олександр Кодола  виконав приємну місію – привітав зразковий фольклорний колектив «Полісяночка» в номінації «Майбутнє Ніжинщини».

«Я щиро радий, що маю честь вручити номінацію саме дитячому колективу. Я переконаний, що найкращі інвестиції в майбутнє — це інвестиції в дітей та в їх розвиток. Адже саме діти невдовзі будуть створювати історію свого рідного краю. І саме тому я вже п`ятий рік поспіль значну частину своєї депутатської діяльності присвячую всебічній допомозі розвитку підростаючого покоління», — зазначив Олександр Кодола.

До речі, два роки тому  Олександр Кодола разом з латвійськими колегами організували відпочинок українських дітей, чиї батьки захищали Україну під час АТО, в Латвії. Цього року в планах народного депутата і його латвійських колег продовжити роботу у цьому напрямку.