Чому діти на Срібнянщині такі бадьорі, енергійні та веселі? Тому що вони правильно та активно проводять своє дозвілля! І сприяє цьому народний депутат України Олександр Кодола, який вже п`ятий рік поспіль встановлює спортивні майданчики у своєму виборчому окрузі.

Цього разу загартовувати характер та робити зарядку на свіжому повітрі будуть учні із школи у селі Сокиринці. Адже саме тут Олександр Кодола напередодні встановив черговий спортивний майданчик.  І як завжди, особисто перевірив його та показав свої улюблені вправи на віджимання та підтягування.

Та потурбувався нардеп не тільки про фізичний розвиток школярів, а і про якісне проведення освітнього процесу у місцевій школі. За сприяння Олександра Кодоли тут буде проведений капітальний ремонт, на який вже виділено 551 тисячу гривень.

«Пріоритети роботи нашої команди залишаються незмінними – підтримка підростаючого покоління та турбота про його всебічний розвиток. Адже саме це є вирішальним у житті будь-якого суспільства та країни. Робота в цих напрямках стала важливою частиною нашої діяльності і зупинятися на досягнутому ми не збираємося. Ремонт та реконструкція навчальних закладів, забезпечення їх необхідним обладнанням, встановлення дитячих та спортивних майданчиків – зроблено дуже багато. Але ще більше корисних справ чекають попереду. Тож я буду працювати далі. Заради дітей, заради їх розвитку, заради їх майбутнього» — зазначив Олександр Кодола на зустрічі з педагогічним колективом школи.

Продовжив народний депутат своє перебування у Сокиринцях у професійному аграрному ліцеї,  який є особливим для Олександра Кодоли.  По-перше, навчальний заклад розміщується у старовинному палаці Галаганів. І минулого року Верховна Рада України підтримала ініціативу Олександра Кодоли відзначити 200-річчя з дня народження Григорія Галагана на державному рівні. Тож вже у серпні країна гідно відзначить ім`я цього видатного мецената та громадського діяча.

А по-друге, однією із професій, яку можна здобути  в цьому навчальному закладі, є бджоляр. І саме від бджолярів свого часу надійшло звернення до Олександра Кодоли з проханням посприяти у захисті бджільництва. Адже  внаслідок широкого використання в сільському господарстві пестицидів і умисного нехтування аграріями вимог законодавства ця важлива галузь знаходиться у небезпеці. Тож відповідний законопроект Олександром Кодолою зареєстрований. А голосування у Верховній Раді відбудеться вже цього літа.   

Під час плідного  спілкування з колективом Сокиринського професійного аграрного ліцею Олександр Кодола також дізнався про проблеми, які турбують освітян. Як виявилось, чи не найголовнішою з них виявилась відсутність якісного мобільного зв`язку у населеному пункті. Тож Олександр Кодола пообіцяв посприяти і у цьому питанні.

«Я переконаний: для того, щоб знати, що насправді турбує людей, необхідно бути у постійному діалозі з ними. Саме тому вже п`ятий рік поспіль я проводжу зустрічі з мешканцями свого виборчого округу та реагую на їх звернення. Так, зроблено вже багато корисних справ. Але ще більше чекає попереду. Час та обставини роблять серйозні виклики громаді мого виборчого округу, але я і надалі буду докладати максимум зусиль, щоб сприяти у їх вирішенні максимально ефективно», — вважає Олександр Кодола. 

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли