Довгоочікуваний фільм про Ніжин, знятий в рамках акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» презентували у стінах Ніжинського агротехнічного інституту.

Поява культурно-просвітницької стрічки про наше місто стала можливою завдяки перемозі Ніжина в згаданій акції фонду «Рідна країна» Миколи Томенка ще 2016-го року.

На презентацію завітав сам натхненник конкурсу Микола Томенко, котрий і представив культурно-просвітницьку короткометражку ніжинський громаді. Серед глядачів були міський голова Анатолій Лінник, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат, ректор Ніжинського держуніверситету Олександр Самойленко, депутати міськради. Більшу частину глядацького загалу склала студентська молодь.

Зокрема помічник-консультант народного депутата України Олександра Кодоли, Тамара Стратілат зазначила, що  конкурс 7 чудес України. не тільки привернув увагу людей з багатьох куточків України до Ніжина, він ще й об’єднав людей, які  беручи участь у підготовці до прес-туру, у інтернет голосування, відчули справжню гордість і любов до свого міста.

Радо приймав дорогих гостей директор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач.

Як зізнався Микола Томенко, Ніжин виявився надзвичайно чуйним до його ініціативи, громада відгукнулася, тому зйомки пройшли успішно.

Фільм-презентація міста над Остром розповідає про відомих людей, чия доля так чи інакше пов’язана з Ніжином. Не забули творці стрічки згадати про освітню та духовну перлину міста – Гоголівський виш, а також витончені ніжинські храми, унікальні музеї і багато іншого.

На думку організаторів конкурсу «7 Чудес України» стрічка має допомогти Ніжину у популяризації його туристичного потенціалу.

Переглянути фільм про Ніжин можна 4 лютого у неділю в ефірі телеканалу ZIK.