29 березня 2021 року було проведено конкурс на зайняття посади директора КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Ніжинської міської ради Чернігівської області. Переможцем конкурсу став Ігнатюк Олександр Борисович. До цього часу Олександр Борисович займав посаду в.о. директора міської стоматологічної поліклініки. 31 березня 2021 року міський голова Олександр Кодола підписав розпорядження № 78-КЗП «Про призначення на посаду директора КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Ніжинської міської ради Чернігівської області Ігнатюка О.Б.». Про це повідомили на сайті Ніжинської міської ради.

Сьогодні, 21 квітня, міський голова Олександр Кодола офіційно представив керівника стоматполіклініки Олександра Ігнатюка перед трудовим колективом медичного закладу. Олександр Михайлович подякував керівнику та працівникам медичної установи за їхню плідну роботу на благо мешканців міста, побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів, подальшого розвитку та злагодженої співпраці. Зазначив, що міська влада зосереджена на покращенні матеріально-технічного забезпечення медичних закладів міста, в тому числі і стоматполіклініки. «Максимум зусиль прикладатиметься задля того, щоб лікарі працювали на сучасному обладнанні, а їх пацієнти змогли отримати якісні послуги в максимально зручних умовах», — наголосив очільник міста.

До привітань приєдналась заступниця міського голови Ірина Грозенко, побажала новопризначеному керівнику натхнення і нових звершень.

В свою чергу Олександр Ігнатюк подякував за підтримку керівництву міста та ніжинським депутатам. Адже нещодавно в заклад надійшло нове обладнання — три сучасні високотехнологічні стоматологічні установки з повним комплектом необхідного устаткування, придбані коштом міського бюджету.