19 жовтня у малому залі міськвиконкому зібралися представники ОТГ Чернігівщини, працівники відділів органів місцевого самоврядування Ніжина, секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб, радник міського голови Сергій Осадчий на тренінг «Врегулювання конфлікту інтересів в діяльності депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад».

Організатор заходу — благодійний фонд «Успішна Громада» в рамках реалізації проекту «Врегулювання конфлікту інтересів в окремих об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Примара чи Реальність?». Цей проект підтримується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки посольства Данії.
Модератор заходу Інна Сімакіна, виконавчий директор благодійного фонду «Успішна Громада» прокоментувала: «Цей захід направлений саме на підвищення правових знань для депутатів об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, а також для посадових осіб ОТГ.

По-перше, розглядаються питання врегулювання конфліктів інтересів, практичні аспекти, тобто проводяться вправи, в яких наша цільова аудиторія може попрактикуватися і саме подивитися де є конфлікт інтересів, а де немає. Як діяти на практиці, щоб не було конфліктів інтересів і порушення корупційного законодавства. Друга частина тренінгу пов’язана з електронним декларуванням, а також з типовими помилками, які допускаються посадовими особами, депутатами при поданні електронних декларацій».

Тетяна Марченко, фото автора

Джерело: Ніжинська міська газета «Вісті»