kod_smolЗа оцінкою проекту VoxUkraine, народний депутат Олександр Кодола, який представляє в Верховній Раді України 209 виборчий округ, увійшов до топ-10 парламентів-реформаторів.  Про це йдеться у статті «Рейтинг реформаторів. З яким результатом депутати підійшли до нового політичного сезону».

Учасники проекту досліджують індекс iMoRe — це індекс моніторингу реформ, який призначений давати комплексну оцінку зусиллям влади — Уряду, Парламенту, Президента, НБУ та ін. — по впровадженню реформ. Індекс розраховується на основі регулярного опитування широкого кола експертів. Експерти оцінюють регуляторні акти (законопроекти, постанови та ін.). які вступили в дію або були прийняті з чіткою датою введення в дію. На підставі індексу iMoRe, розраховується рейтинг реформаторів серед народних депутатів, який показує, як кожен нардеп підтримував реформаторські закони.

index2

Тож за результатами дослідження Олександр Кодола посідає 7 місце з індексом iMoRe 285.85. Інші представники Чернігівщини у парламенті, як мажоритарники, так і ті, хто пройшов за списком,  далекі від лідерів.  Анна Романова посідає 92 місце, Олег Дмитренко - 118, Анатолій Євлахов — 125, Олег Купрієнко — 203, Валерій Давиденко — 250, Василь Амельченко — 259, Валерій Дубіль — 264, Сергій Березенко — 315.

index3

Більш детально про результати дослідження рейтингу вітчизняних парламентарів дивіться за посиланням http://voxukraine.org/longreads/5-session-imore/article-ru.html