1000x560_g1rohb0mce60jtv13ypdПісля виключення президента ПАРЄ Педро Аграмунта зі складу групи Європейської народної партії, сьогодні обов’язки президента Асамблеї тимчасово виконуватиме представник “Народного фронту”, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, член групи ЄНП Георгій Логвинський.

Про це він повідомив після голосування щодо виключення Аграмунта зі складу групи ЄНП.

“За регламентом обов’язки президента Асамблеї виконує віце-президент, який відноситься до групи ЄНП. Сьогодні вдень мені буде представлено честь виконувати обов’язки президента Парламентської асамблеї Ради Європи та вести засідання”, — повідомив Георгій Логвинський.

Георгій Логвинський також закликав не плутати це з обранням його президентом або в. о. президента ПАРЄ.

"Сьогодні після обіду я дійсно буду заміщати президента ПАРЄ, що є для мене великою честю і важливою подією на міжнародній парламентській арені для України. Така процедура заміщення передбачена Регламентом для випадків, коли президент ПАРЄ «не доступний», — зазначив він.

«Але я прошу не плутати це з обранням мене президентом або виконуючим обов'язки президента ПАРЄ. Для цього є окрема процедура, яку ми зараз і запускаємо», — додав Логвинський.

nfront.org.ua