Як ми раніше повідомляли Чернігівська ОДА знайшла гроші на фінансування санаторію «Пролісок», що знаходиться на Ніжинщині. Що правда пообіцяли профінансувати до кінця року, але ще не вистачає 1 млн. 200 тис. Проте обласні депутати дали обіцянку, що гроші будуть.

Як стало відомо сьогодні, 2 вересня, під Офісом Президента України мітингують працівники санаторію і просять врятувати єдиний у Чернігівській області дитячий санаторій «Пролісок».
Якщо гроші знайшли, чому ж мітингують працівники? Відповідь на це питання дізнавались у представниці колективу санаторію «Пролісок» Вікторії Пархоменко. Виявилося, що санаторій немає керівника і бухгалтера. Також санаторій вже відрізали від світла через борг за минулий місяць. 
«Таке враження, що санаторій не рятують, а добивають, — розповідає Вікторія. — Керівника у нас немає тому, що людину, яку ми призначили в.о. за станом здоров'я вже не може займати цю посаду, а конкурс на посаду директора оголосили так таємно, що люди в області навіть не чули про нього. Учасників і кандидатур на посаду директора немає. Бухгалтера ми взяти не можемо і проплатити РЕСу ми також не можемо, бо ми не маємо керівника.
Тож поїхали у Київ шукати правди».
Як вирішиться питання з санаторієм «Пролісок» буде відомо згодом. Слідкуйте за нашими новинами.

Джерело: mynizhyn.com 

Фото Elena Ovramenko