Завдяки вжитим прокуратурою області заходам представницького характеру ДП «Ніжинський завод інженерного озброєння» погашено заборгованість працівникам підприємства із заробітної плати на суму більше 1 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Зарплата украинца  фото банк  Предметы Деньги

Зарплата украинца фото банк Предметы Деньги

Нагадаємо, що господарським судом м. Києва задоволено позов прокуратури області, заявлений в інтересах ДК «Укроборонпром» та ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», про стягнення з Міністерства оборони України понад 1 млн грн.

Як встановлено, ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», що входить до Державного концерну «Укроборонпром», недоотримано 1 млн грн, які мали б надійти за договорами про надання послуг з ремонту та технічного обслуговування машин і механізмів спецпризначення.

Наразі рішення суду виконано. Завод, який перебуває у стадії санації спрямував кошти на виплату працівникам заробітної плати.

Довідково:

Зважаючи на особливість розгляду позовів, де стороною виступає суб’єкт господарювання оборонної сфери, в жовтні 2015 року прокуратурою області в інтересах ДК «Укроборонпром» направлено вищевказаний позов до господарського суду міста Києва.

Проте суд першої інстанції відмовив у прийнятті позовної заяви до розгляду, мотивуючи тим, що прокурор згідно із Законом України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 не може представляти в суді інтереси державних компаній, ототожнивши поняття «державний концерн» та «державна компанія».

Послідовно відстоюючи власну правову позицію щодо захисту державних інтересів, прокурор звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного господарського суду, яким незаконну ухвалу суду першої інстанції скасовано, а справу направлено до господарського суду міста Києва для розгляду по суті.