Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА повідомляє, що на 105 км автодороги  Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин біля с. Хвилівка Ніжинського району о 17 год. 22 хв. 09 грудня водій автомобіля «Daewoo Lanos»,  виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем «Citroen Jumper», який рухався в зустрічному напрямку. Позаду автомобіля «Daewoo Lanos» рухався автомобіль «Chery Flagcloud». При зіткненні автомобілів «Daewoo Lanos» та «Citroen Jumper», автомобіль «Daewoo Lanos» відкинуло в бік автомобіля «Chery Flagcloud», внаслідок чого і сталося зіткнення з ним.

В результаті ДТП водій «Citroen Jumper», водій «Daewoo Lanos»  та його пасажирка  отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Ніжинської центральної міської лікарні.

У групі Новини Чернігівщини повідомляють, що цю ДТП спричинив п'яний велосипедист: «Біля самого Ніжина в с. Хвилівка, 500 метрів недоїжджаючи до об'їзної, п'яний велосипедист зпровакував аварію трьох автомобілів».

uezd.com.ua

Фото з групи Новини Чернігівщини