Сьогодні, 3 травня, на вулиці Трушівська (Фрунзівка) була знайдена дика молода коза або як її ще називають Європейська косуля. 98jhaoWmXHQ

Свідомі ніжинці вирішили допомогти ослаблій тварині яка заблукала, для цього зателефонували до ДР «Нідинське лісове господарнитво». На вказане місце прибув інженер з охорони та захисту лісу Яковенко Володимир.

Тварина потребувала негайної медичної допомоги, тому ним вона була відвезена до спеціаліста Ніжинського міського підприємства ветеринарної медицини (Ветклініки), що знаходиться на вул. Шевченко,  57.

Стан косулі поганий, скоріше за все, перебувала у браконьєрів та втікла від них. Ветеринар від Бога- Губська Любов Степанівна терміново надала медичну допомогу, але поки тварина слаба відпускати її в ліс не можна. Треба декілька днів понаглядати. Пошкоджені роги та частково ноги. nR0EBaxUnms

На жаль, у ветеринарній клініці немає можливості утримувати таку тварину, але і відпускаит її наразі не можна. Тому захисники природи просять допогоги Ніжинської громади в перетримці тварин терміном 2 доби.

Після відновлення сил та поправки козеня буде відвезено на волю у охоронний заказник.

Хто має можливість допомогти тварині зателефонуйте:
067 461 32 58 Яковенко Володимир Миколайович (інженер з охорони та захисту лісу) ;
068 130 00 03 — Мельникович Сергій Дмитрович (директор РЛП «Ніжинський»).