Ніжинський Спеціальний авіаційний загін ДСНС України з робочим візитом відвідала Посол Французької Республіки

11 липня в рамках співпраці та розвитку франко-українського співробітництва Ніжинський Спеціальний авіаційний загін ДСНС України з робочим візитом відвідала Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон.

Про це повідомляє У ДСНС України у Чернігівській області.

Командир загону полковник служби цивільного захисту Іван Коробка ознайомив пані Ізабель із авіаційною технікою, яка використовується для ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій, надання допомоги громадянам. Як було зазначено, лише з початку 2019 року авіація ДСНС більше 100 разів залучалася до ліквідації пожеж на території Київської, Житомирської, Одеської та Чернігівської областей, здійснено 9 санітарних рейсів під час яких перевезено 14 постраждалих та тяжкохворих, виконано 6 польотів з проведення пошуково-рятувальних робіт.

Під час зустрічі делегацію ознайомили з перспективами створення до 2022 року у Ніжині на база авіаційного загону ДСНС сервісного центру системи авіаційної безпеки МВС, яка включатиме 55 вертольотів Airbus Helicopters моделей H225, H145, Н125 Super Puma для Служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, Національної гвардії та Національної поліції.

«Цей проект досить важливий і над ним плідно працювали фахівці з обох сторін. Мені дуже приємно,  що французькі гелікоптери вже знаходяться у місцях їх дислокації, обслуговуються та рятують життя людей», – зазначила Ізабель Дюмон.