У Чернігівській ОДА напередодні, 3 червня відбулось засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

На засіданні проаналізували стан захворюваності на COVID-19, а також причини збільшення кількості випадків інфікування жителів області на коронавірус за останні дні.

Наразі у Чернігівській області 218 випадків інфікування. З них – 86 у місті Чернігів. За останні дні кількість випадків виросла у півтора раза.

У закладах охорони здоров’я перебуває 24 хворих, зокрема, 17 – у Чернігівській міській лікарні №2. По всіх випадках проводиться ретельне епідрозслідування, контактні особи першої хвилі проходять ПЛР-тестування.

Вчора, 3 червня, осередками спалаху захворювання визнали два населених пункти у Чернігівському районі: селище Михайло-Коцюбинське (4 випадки захворювання) та село Старий Білоус (3 випадки).

Штаб доручив провести повний комплекс епідеміологічних робіт на місцях. Стосовно контрольно-пропускних пунктів рішення прийматимуть безпосередньо у Чернігівському районі.

– За останні дні кількість хворих у регіоні суттєво зросла: 25 травня було зафіксовано 130 випадків, а 3 червня маємо 218 випадків. Штаб рекомендує не впроваджувати третю хвилю послаблення карантину в регіоні, – повідомив заступник голови ОДА Андрій Подорван.

Також, за його словами, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на місцях мають постійно контролювати стан захворюваності та приймати за необхідністю рішення про посилення карантину.

У Чернігівській ОДА нагадують – запобігти поширенню COVID-19 можна лише дотримуючись всіх протиепідемічних вимог та зберігаючи соціальну дистанцію.

Джерело: 0462.ua
Фото з мережі