Ймовірний приїзд глави держави до районного центру Чернігівщини пов`язують із нещодавнім відкриттям нової Корюківської ТЕС.630_360_1478184081-14191-e1479894948595

Про це Високому Валу стало відомо з власних джерел.

Також, за непідтвердженою інформацією, чекають президента і на Корюківській фабриці техпаперів, про що свідчить активізація робітників – на території підприємства ведеться прибирання, підфарбовування та наведення порядку.

Як відомо, цьогоріч в м. Корюківка було збудовано теплову електростанцію, що працюватиме на відходах деревообробної промисловості та деревині, яка залишається після санітарної очистки лісів. Інвестиційний проект Корюківської ТЕС, заснований на європейських технологіях, на відміну від діючих в Україні теплових електростанцій передбачає додаткові заходи зі зменшення викидів у повітря.

Як повідомлялося раніше, цієї п`ятниці, 25 листопада, планується, що Президент України Петро Порошенко з офіційним візитом приїде до Чернігова. Також, у Департаменті інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської ОДА не виключали, що глава держави відвідає окремі райони області.