Сьогодні, 5 січня, у Ніжинському Будинку дітей та юнацтва відбулося щорічне свято нагородження творчості, таланту та інтелекту.

Повідомляє uezd.com.ua.

Понад 80 нагород і подарунків отримали талановиті ніжинські педагоги та учні з рук міського голови Олександра Кодоли, першого заступника міського голови Федора Вовченка, заступників міського голови Сергія Смаги та Ірини Грозенко. Також участь у нагородженні брала начальник Управління освіти Валентина Градобик.

Очільник міста та заступники привітали дітей і педагогів із здобутками, побажали здоров'я і творчої наснаги, а також перемоги на обласному і всеукраїнському турі олімпіад.

Нагороджували сьогодні шістьох учителів, які підготували переможців олімпіад з різних предметів:

  • Ірину Пархоменко - учителя історії та правознавства школи №7 і ліцею при НДУ м. М. Гоголя, яка підготувала 7 переможців;
  • Павла Кіндєєва - учителя інформатики ліцею при НДУ ім. М. Гоголя, який підготував шість переможців;
  • Тетяну Шовкун - учителя географії ліцею при НДУ ім. М. Гоголя, яка підготувала п'ять переможців;
  • Світлану Марущак - учителя економіки гімназії №3, яка підготувала чотирьох переможців;
  • Олександра Шевчука — учителя ліцею при НДУ ім. М. Гоголя, який підготував чотирьох переможців;
  • Наталю Тимченко — учителя ліцею при НДУ ім. М. Гоголя, яка підготувала чотирьох переможців.

Яскравими і динамічними виступами зі сцени глядачів у залі радували зразковий хореографічний ансамбль «Арабеск», вихованці вокального гуртка «Феєрія» та інші.

Грамоти і подарунки отримали понад 70 ніжинських учнів, які перемогли на олімпіадах і конкурсах.

Учні-переможці олімпіад і конкурсів, які вибороли по три перших місця:

  • Олександр Пушенко, ліцей при НДУ ім. М. Гоголя — олімпіада з математики, інформатики і фізики;
  • Валерія Самойленко, ліцей при НДУ ім. М. Гоголя — олімпіада з української мови і мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка;
  • Михайло Дубровний, гімназія №9, вихованець гуртка Ніжинської станції юних техніків — олімпіади з інформаційних технологій.

Також нагородили учнів-переможців олімпіад:

  • Рубель Домініка — гімназія №3, економіка;
  • Вікторія Борис — гімназія №3, економіка;
  • Максим Шекера — ЗОШ №3, економіка;
  • Євгенія Ткаченко — ЗОШ №10, трудове навчання;
  • Марія Мартиненко — ЗОШ №10, трудове навчання;
  • Марія Олефір — гімназія №3, трудове навчання;
  • Андрій Гомоляко — ЗОШ №15, трудове навчання;
  • Нікіта Котляр — ЗОШ №15, трудове навчання;
  • Андрій Батрак — ЗОШ №15, трудове навчання;
  • Максим Шевченко — ліцей при НДУ ім. Гоголя, астрономія і фізика;
  • Владислав Котляр — ліцей при НДУ ім. Гоголя, інформатика;
  • Ілля Литвиненко — ЗОШ №7, інформатика;
  • Євгенія Тихоненко — ліцей при НДУ ім. Гоголя, інформаційні технології і математика;
  • Дмитро Черниш — ЗОШ №7, правознавство;
  • Софія Кузуб — ліцей при НДУ ім. Гоголя, правознавство;
  • Єгор Зимуха — ліцей при НДУ ім. Гоголя, правознавство;
  • Назар Ющенко — ЗОШ №15, історія;
  • Владислав Бурлак — ЗОШ №15, історія;
  • Марія Блоха — ліцей при НДУ, історія;
  • Карина Саприкіна — ліцей при НДУ, біологія;
  • Марія Горба — гімназія №9, біологія;
  • Єлизавета Кононенко — ЗОШ №15, біологія;
  • Валерія Тищенко — ліцей при НДУ, біологія;
  • Аліна Алексієнко — ліцей при НДУ, біологія і екологія;
  • Іван Прудько — ЗОШ №7, хімія;
  • Домініка Рубель — гімназія №3, хімія;
  • Владислав Носилевський — ліцей при НДУ, хімія;
  • Софія Лаврененко — гімназія №3, хімія;
  • Дмитро Глущенко — ЗОШ №7, географія;
  • Павло Макаренко — — ЗОШ №7, географія і математика;
  • Тетяна Атаєва — — ЗОШ №7, географія;
  • Святослав Лесенко — ліцей при НДУ, географія;
  • Олександр Пархоменко — ЗОШ №7, екологія;
  • Володимир Полозов — гімназія №9, математика;
  • Оксана Жук — ЗОШ №1, математика;
  • Златослава Передня — ЗОШ №7, математика;
  • Максим Талавіра — ЗОШ №10, фізика;
  • Анна Пригоровська — ЗОШ №1, фізика;
  • Євген Ковтун — ННВК «Престиж» №16, фізика;
  • Владислав Нагорний — ЗОШ №10, українська мова та література;
  • Володимир Гавриш — ЗОШ №15, українська мова та література;
  • Вікторія Франчук- ЗОШ №10, українська мова та література;
  • Марія Ющенко — ЗОШ №10, українська мова та література;
  • Віра Приданнікова — ЗОШ №15, французька мова;
  • Анна Ченторог — ННВК «Престиж» №16, французька мова;
  • Денис Шафран — ліцей при НДУ, французька мова;
  • Ярослав Ловейко — гімназія №3, німецька мова;
  • Анатолій Олійник — гімназія №3, німецька мова;
  • Валерія Кошова — ліцей при НДУ, німецька мова;
  • Поліна Афанасова — ліцей при НДУ, німецька мова;
  • Дарина Запорожець — гімназія №3, англійська мова;
  • Надія Ісаєнко — ЗОШ №1, англійська мова;
  • Сергій Гула — ліцей при НДУ, англійська мова;
  • Катерина Коломійченко — ліцей при НДУ, англійська мова.

Учні-переможці конкурсу з української мови імені П. Яцика:

  • Дар'я Пономаренко — ЗОШ №10;
  • Єгор Тимченко — гімназія №10;
  • Марія Телефус — ЗОШ №10;
  • Софія Банзерук — ЗОШ №10;
  • Вікторія Вільчинська — гімназія №9;
  • Володимир Гавриш — ЗОШ №15;
  • Богдана Литовченко — ЗОШ №15;
  • Єлизавета Кононенко — ЗОШ №15.

Учні-переможці мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка:

  • Анна Майборода — гімназія №3;
  • Єгор Колесник — гімназія №3;
  • Лілія Кращенко — ЗоШ №4;
  • Ольга Ющенко — ЗОШ №10;
  • Владислав Рибак — гімназія №3;
  • Богдана Литовченко — ЗОШ №15.

Ось такий великий список наших переможців! Бажаємо всім дітям здоров'я і перемог у наступних етапах олімпіад!