16 квітня від невиліковної хвороби померла українська поетеса з Ніжина – Ніна Кугут-Ісаєнко.Screenshot_1

Одним з останніх передсмертних бажань Ніни Іванівни було рішення про направлення усіх коштів від продажу своєї збірки поезії «Озвусь на музику небес» (2017р.) на допомогу бійцям української армії, які б'ються з окупантами на передовій.

Усвідомлюючи біль рідних, щоб позбавити їх від клопоту з поширенням книги, друзі вирішили взяти процес у свої руки.

«Мої бойові товариші Микола Данильченко, Станіслав Прощенка, Юрій Галата і я взяли у сина по кілька десятків книг. Деяку частину вже продали. Один екземпляр купив собі і зараз читаю. Вірші зворушливі!», – пише Олексій Киртач.

«У вартість книги (80 грн) включена пересилка «Новою Поштою» або іншим способом в будь-яку точку країни. У Києві можу передати особисто, – повідомляє Олексій Киртач. – Всі зібрані гроші передаємо народному Герою України, відомому волонтерів, настоятелю Кафедрального Собору Всіх Святих (УПЦ КП) м Ніжина – Отцю Сергію (в миру Сергій Іванович Чечин). Ця Людина допомагає армії ще з часів анексії Криму, щотижня об'їжджає наших воїнів уздовж всієї лінії розмежування (від Маріуполя до Старобільська) і розвозить хлопцям необхідні корисності». Отець Сергій також допомагав і 41 ОМПБ. Він особисто знайомий з багатьма бійцями з різних підрозділів і тому краще знає, на що/кого саме витратити зібрані кошти.

newvv.net