Полюють за добром у розбитих хатах – у Чернігові діють мародери

Будинок де ймовірно побували мародери

З’являються свідчення про мародерів, які виносять цінні речі із будинків, що постраждали через російські обстріли.

«У мене в перший же день зі зруйнованої квартири вкрали ТБ-приставку (але забули пульт до неї), зламаний мобільний телефон (вони про це дізнаються, коли після зарядки нічого не побачать на екрані), пляшку просеко і пляшку подарованого на день народження 18-річного віскі, яку я тримав на особливий випадок і думав відкоркувати на день нашої Перемоги», — написав чернігівський активіст Олександр Гашпар.

Нагадаємо, його будинок сильно постраждав через ураження російською ракетою вночі 13 березня.

Є свідчення про мародерства в приватних будинках.

«З мого будинку після бомбардування (потріскалися вікна, нас вдома не було) винесли два телевізора і порозкидали все з шаф (шукали цінності). Вікна добили, двері відчинили з середини, і це все до того, як сусіди вилізли з погреба після закінчення тривоги. Тобто в приватному секторі свої ж слідкують, чи є хто вдома і відразу після «відкриття доступу» мародерять», — каже чернігівець Микола Бограч.

Зі свого боку, у поліції визнають, що у Чернігові діють мародери.

«Було виявлено трьох осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності та мародерства….Цілодобово поліція проводить превентивну роботу зі стабілізації криміногенної обстановки в регіоні та недопущення посягання на майно громадян», - повідомив керівник Національної поліції в області Володимир Нідзельський.

ЧАС ЧЕРНІГІВСЬКИЙ