Політична партія «За майбутнє» виступає проти закриття санаторію «Пролісок» на Чернігівщині.

Депутати фракції «За майбутнє» у Чернігівській обласній раді виступає проти закриття дитячого санаторію «Пролісок», що розташований поблизу Ніжина.

Питання про закриття дитячого оздоровчого закладу було порушено ще торік. І тоді депутати від партії «За майбутнє» в обласній раді докладали всіх зусиль задля збереження «Проліску».

Замість шукати шляхи збереження і фінансування дитячого санаторію, обласна рада нового скликання вирішила його ліквідувати, припинивши юридичну особу. Питання викликало емоційне обговорення, однак не знайшло підтримки серед представників депутатського корпусу.

У засіданні сесії було оголошено перерву. Після перерви найбільш чисельна фракція обласної ради не повернулася до зали, а тому перерву продовжено до п’ятниці.

В обласному дитячому санаторії «Пролісок» працює колектив із-понад 100 спеціалістів. Щороку у санаторії можуть відпочивати понад 2 тис. дітей.

Цей заклад є єдиною можливістю на відпочинок та оздоровлення для малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-сиріт з Чернігівської області.

Балансова вартість об'єкта складає 92 млн грн.(станом на 2020 рік).